Туреччина висловила вдячність Російській Федерації за підтримку досягнутих в Сочі домовленостей по Ідлібу, передає ТАСС. Про це відповідаючи на питання журналістів заявив турецький міністр закордонних справ Мевлют Чавушоглу на прес-конференції в Національному прес-клубі у Токіо.

«Росія – важливий партнер для нас, і наші двосторонні відносини поглибилися за останні кілька років. Ми намагаємося зробити все можливе, щоб розвивати наше співробітництво в різних областях. Я дуже вдячний президенту Росії за його підтримку меморандуму по Ідлібу. Це, ймовірно, остання можливість досягти політичного рішення в Сирії, крім того, нам вдалося запобігти черговій гуманітарній катастрофі», – сказав міністр.

Чавушоглу також зазначив, що президент Ердоган планує продовжити розглядати сирійське питання на зустрічі з Володимиром Путіним, яка має відбутися цього тижня в Парижі на заходах на честь 100-ліття завершення Першої світової війни. Крім того Ердоган сподівається провести переговори з президентом Дональдом Трампом. 

Раніше повідомлялося, що в Парижі пройде зустріч між президентом США Дональдом Трампом та його російським колегою Володимиром Путіним. 

Print Friendly, PDF & Email