Прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков повідомив, що сторони розпочали підготовку зустрічі Путіна та Трампа, передає агентство ТАСС. Президенти Росії та США мають зустрітися 11 листопада в Парижі в рамках заходу з 100-ї річниці завершення Першої світової війни.

Пєсков розповів, що вже опрацьовують порядок денний зустрічі політиків, але ніяких конкретних тем поки не назвав. «Зараз вже починається опрацювання можливого порядку денного зустрічі: всі технічні моменти, місце, час і так далі. Оскільки зустріч відбуватиметься на полях великого міжнародного меморіального заходу, то її належить вписати в загальну канву цього заходу. Поки деталей, якими ми можемо поділитися, немає», - сказав він.

Прес-секретар також зазначив, що порядок денний таких зустрічей не може бути повністю фіксованим, значна частина часу відводиться на теми, які вважатимуть необхідними самі глави держав. Він також сказав, що підписання документів за результатами зустрічі не планується. 

Нагадаємо, що Володимир Путін через радника Трампа з національної безпеки передав пропозицію зустрітися в Парижі. Трамп ініціативу підтримав. Згодом стало відомо, що Білий дім також запросив Путіна відвідати з візитом Вашингтон на початку наступного року.

Print Friendly, PDF & Email