СБУ має підготувати та подати на розгляд РНБО України перелік офіційних осіб з Європарламенту, а також політиків з країн Європейського Союзу, СНД і Латинської Америки, які, за повідомленнями російських ЗМІ, прибутку з триденним візитом в анексувати Крим — заявив голова РНБО Олександр Турчинов.

У разі підтвердження цієї інформації на засіданні РНБО України будерозлянуте питання про введення проти них санкцій.

«Крім того, перевірці підлягає також інформація про участь в цій пропагандистській акції українських громадян, і в разі підтвердження їх перебування в Криму повинні бути відкриті кримінальні виробництва відповідно до чинного законодавства», — цитує Турчинова прес-служба РНБО.

У той же час Радник глави СБУ Юрій Тандит підтвердив інформацію про те, що в окупований Крим прибули політики з Європи та інших держав. «Можу підтвердити те, що ряд самопризначеної посадових осіб з Донецька і Луганська дійсно в’їхали в наш анексований Крим, очевидно, що їх в тому числі  мають на увазі російські політики», — сказав радник глави СБУ.

Нагадаємо, що раніше російські ЗМІ повідомили, що в Крим з триденним візитом прибула делегація, в складі якої члени Європарламенту, політики з країн ЄС та СНД, а також Латинської Америки.

Print Friendly, PDF & Email