Президент США Дональд Трамп, привітав демократів з перемогою на середньострокових виборах в Палату представників Конгресу. Президент зателефонував лідеру фракції Демократичної партії в нижній палаті Ненсі Пелосі. Про це написав у вівторок увечері за місцевим часом на своїй сторінці в Twitter помічник Пелосі Дрю Хеммілл, передає ТАСС.

«Президент Трамп подзвонив лідеру Пелосі о 23:45 цього вечора, щоб привітати із завоюванням демократичної більшості в Палаті. Він висловив вдячність лідеру за її заклик до співпраці двох партій в її заяві з приводу перемоги», –  написав Хеммілл.

Лідер демократів в Палаті представників Ненсі Пелосі закликала до подолання гострих суперечностей між провідними політичними силами країни після проведених у вівторок проміжних виборів. Вона пообіцяла, що демократи будуть прагнути знайти рішення, покликані об’єднати країну, і висловила переконання, що американці втомилися від суперечок. 

За попередніми результатами демократи отримали більшість у нижній палаті Конгресу. За останніми даними вони отримали загалом 218 місць, в той час як республіканці здобули 193 місця. 

Однак Республіканській партії вдалося зберегти більшість у Сенаті, отримавши 50 місць.

Print Friendly, PDF & Email