Глава комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна запропонувала затвердити пропозицію про встановлення термінів для пільгового розмитнення автомобілів, які були ввезені в Україну. 

Таким чином крім ставок акцизу, затверджених в першому читанні, пропонується надати пільговий коефіцієнт 0,5 для автомобілів, які будуть розмитнені протягом 30 днів після вступу закону в силу.

Ті ж авто, які будуть розмитнені в наступні 60 днів, будуть розмитнені з коефіцієнтом 0,75. Крім того, всі сплачені податки за розмитнення «евроблях», які були ввезені до прийняття закону, повинні надійти до Пенсійного фонду України.

Стосовно пільгової розмитнення електромобілів, Южаніна  заявила, про внесення понад 40 поправок, які будуть винесені на обговорення в сесійний зал парламенту. За її словами, законопроекти повинні бути розглянуті в другому читанні і в цілому 8 листопада.

Нагадаємо, що сьогодні в Києві було анонсовано масштабні протестні акції власників «євроблях». Вони заблокували центральні вулиці міста, що примикають до урядового кварталу. Учасники акції вимагають доступних умов розмитнення привезених в України авто. Крім урядового кварталу протестанти збиралися перекрити проспект Перемоги біля міністерства Інфраструктури. 

Організатором акції виступає рух «АвтоЄвроСила». Його керівництво завчасно висловило свої вибачення киянам та гостям столиці за можливі незручності. 

Джерело Ліга.net

Print Friendly, PDF & Email