Президент США Дональд Трамп 10 грудня затвердив нову Національну стратегію боротьби з тероризмом, повідомляється на сайті Білого дому. Стратегія направлена на протидію загрозі потрапляння зброї масового ураження (ЗМУ) до рук терористичних угруповувань. 

Затвердивши Національну стратегію боротьби з тероризмом із застосуванням зброї масового знищення, президент Трамп підкреслив нагальну необхідність розміщення хімічної, біологічного, радіологічної і ядерної зброї поза досяжністю найнебезпечніших людей в світі.

Прес-служба адміністрації президента також підкреслила, що ця стратегія є першим в світі всеосяжним публічним описом підходу уряду Сполучених Штатів до боротьби із застосуванням зброї масового знищення терористами.

Нова стратегія складається з трьох основних елементів. По-перше, Сполучені Штати будуть очолювати глобальні зусилля щодо закриття доступу терористів до зброї масового знищення та пов’язаних з ним матеріалами. По-друге, вони будуть чинити послідовний тиск на терористичні групи, які прагнуть отримати і використовувати цю зброю. По-третє, в якості страхового поліса Сполучені Штати зміцнять захист від загроз ЗМУ в країні і за кордоном.

Print Friendly, PDF & Email