Президент Дональд Трамп заявив, що готовий перенести крайній термін для підвищення тарифів на китайський імпорт, якщо побачить реальний прогрес в досягненні нової угоди між Вашингтоном і Пекіном, передає Голос Америки.

Імпортні мита на ввезені в США китайські товари на загальну суму в 200 млрд доларів мають підвищитися з 10% до 25% з 1 березня, якщо обидві сторони не укладуть нову торговельну угоду. В цей день закінчується термін торгового перемир’я, укладеного США і КНР на 90-денний термін. 

У вівторок президент сказав журналістам, що економіка Китаю зазнає труднощів через підвищення тарифів, в той час як США отримують більшу фінансову вигоду від посилення тарифної політики.

«Китай дуже хоче укласти угоду. Я хочу, щоб це була реальна угода, а не просто угода, яка … косметично виглядає добре протягом року», — заявив Трамп.

Міністр фінансів Стівен Мнучін і торговий представник США Роберт Лайтхайзер вже прибули до Пекіна і приєдналися до триваючих американо-китайських переговорів, які, за словами президента США, йдуть добре.

Print Friendly, PDF & Email