ООН створює гуманітарний об'єднаний фонд для надання допомоги населенню України, потерпілому в результаті військового конфлікту на Донбасі. Ініціативу буде реалізовано в рамках плану гуманітарного реагування.  Про це повідомила помічник генсека ООН з гуманітарних питань Урсула Мюллер в ході засідання Ради безпеки ООН щодо ситуації в Україні, передає РБК-Україна.

«Ми створюємо новаторський механізм фінансування, щоб підтримати план гумреагування на 2019 рік. Це український гуманітарний об'єднаний фонд, який дозволить врегулювати потреби для найменш профінансованих», - сказала Мюллер.

Вона закликала донорів зробити свій внесок у фонд і зазначила, що в минулому місяці координатор гуманітарної допомоги затвердив асигнування в розмірі 6 млн доларів з центрального фонду гуманітарного реагування як «пакета на недофінансовані кризи».

«У цьому році нам потрібно 162 мільйони доларів для того, щоб надати допомогу 2,3 мільйонам чоловік в рамках плану гуманітарного реагування на 2019 рік. План зосереджений на захисті постраждалого населення, а також на відновленні їх доступу до засобів існування, послуг і важливої інфраструктури», - пояснила Мюллер.

Print Friendly, PDF & Email