Київська міська влада ініціювала скандал навколо територій що орендуються посольством Російської Федерації. Отже київська мерія заявила про своє бажання перервати контракт, за яким амбасада орендує земельні ділянки під розвиток інфраструктури дипломатичного представництва.

Постійна комісія Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування ставить питання одразу про три ділянки, що були надані Росії на 49 років в 1998 році, а саме ділянку площею 0,197 гектара вулиці Спаська 14, земельну ділянку площею 0,3634 гектара навпаки — на тій же Спаській вулиці за номерами 13-15, а також 0,3771 гектара в Подільському районі на вулиці Боричів тік, 17, 19, 21, повідомляє » Інтерфакс «.

«За одну гривню орендної плати в рік московити мали право будувати нове посольство, консульство і резиденцію посла, або ж здавати їх в суборенду, закладати в банках, або навіть продавати, — заявив депутат Київради Ігор Мірошниченко. — На щастя, за 17 років цим правом вони скористатися не встигли, і тому ми можемо розірвати договори оренди «.

Причиною розірвання договору оренди депутати називають нецільове використання земельних ділянок і невиконання умов договорів, поінформувала прес-служба Київради.

Print Friendly, PDF & Email