Російського юриста Наталію Весельницьку, учасницю зустрічі з керівництвом передвиборного штабу президента Дональда Трампа в Trump Tower в 2016 році, звинувачують в США в спробі перешкодити розслідуванню справи про відмивання грошей за участю холдингу Prevezon, повідомляє «Итерфакс».

«Весельницька передала матеріали в ході судового розгляду в США, прагнучи ввести [судову владу] в оману. Йдеться про справу, що стосується відмивання грошей холдингом Prevezon, який вона представляла», - повідомляє агентство з посиланням на звинувачення.

Відомо, що юрист передала в суд матеріали, які були видані нею за незалежне розслідування російської прокуратури щодо її клієнтів - компанії та її власника.

Згідно з твердженнями самої Весельницької, їй довелося докласти значних зусиль для того, щоб отримати ці матеріали у російської прокуратури. Однак в обвинувальному акті сказано, що насправді Весельніцкая таємно співпрацювала з російською стороною, щоб підготувати висновки, що виправдовують її клієнтів в США.

З посиланням на представника прокуратури Манхеттена повідомляється також, що Весельницька навряд чи буде присутня в суді 8 січня, імовірно, в даний час вона перебуватиме в Росії.

Print Friendly, PDF & Email