Сполучені Штати ввели санкції проти трьох північнокорейський посадових осіб, включаючи головного помічника Кім Чен Ина. Своє рішення в Вашингтоні пояснили довготривалими і серйозними порушеннями прав людини і цензури, повідомляє Голос Америки з посиланням на Міністерство фінансів США.   

В заяві Міністерства сказано, що санкції проливають світло на упереджене ставлення Північної Кореї до тих, хто проживає в країні, і служать нагадуванням про жорстоке поводження північнокорейської влади з громадянином США Отто Уормбіром. (Американський студент Отто Уормбіер помер в червні 2017 роки після 17-місячного тюремного ув’язнення в Північній Кореї).

До санкційного списку потрапили  Рін Хе Чо, який очолює Відділ організації та керівництва Робочої партії Кореї; міністр держбезпеки Кен Тхе Чон і директор Департаменту з пропаганди і агітації Кван Хо Пак.

Санкції заморожують будь-які активи, які зазначені посадові особи можуть мати в Сполучених Штатах. Їм також заборонено брати участь в будь-яких угодах з ким-небудь в США.

Print Friendly, PDF & Email