В офісі контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США заявили, що ввели нові санкції проти Росії і так званої «ЛНР». До списку санкцій додали три фізичні особи і дев’ять юридичних, пишуть в прес-службі відомства. В переліку виявилися об’єкти, які знаходяться в Криму, а в графі «адреси» в Мінфіні Америки вказали Україну.

У списку опинилися так званий «заступник міністра державної безпеки ЛНР» Олександр Басов і екс-підполковник СБУ Андрій Сушко, який, згідно зі списком санкцій, проживає в Керчі, а, за даними Мінфіну США, служить в ФСБ Росії.

Під санкції також потрапив Володимир Зарицький. Він, як пишуть в повідомленні, народився в селі Остани Житомирської області Української РСР. З 2001-го по 2010 рік Зарицький очолював Ракетні війська і артилерію Російської Федерації.

Під обмеження Америки потрапили кримські санаторії «Ай-Петрі», «Дюббек», «Місхор» і курорт «Мрія». У списку також опинилися компанії, що працюють на території Криму: «Кримтеплоелектроцентраль», ТОВ «Гарант-СВ», Керуюча компанія інфраструктурних проектів, ТОВ «Південний проект». Під санкції потрапило і так зване «Міністерство державної безпеки» ЛНР «.

Раніше спецпредставник Держдепу з питань України Курт Волкер пообіцяв, що санкції проти Росії Америка буде посилювати чи не кожен місяць. Тим самим хочуть послабити тиск на Донбасі.

Читайте також: Санкції США проти Ірану б’ють по простих людях.

Про це заявив спецдоповідач РПЛ ООН щодо впливу санкцій на права людини Ідріс Джазаїрі. Він зазначив, що необхідно вжити заходів щодо захисту цивільних осіб під час подібних економічних блокад.

 

Print Friendly, PDF & Email