Генеральний прокурор Юрій Луценко розповів про свою розмову з президентом Петром Порошенко після заяви про бажання покинути пост глави Генпрокуратури.

«Мене влада цікавить лише як можливість відповідальності і ефективності, тому я заявив про свою відставку, я до неї готовий … У мене з президентом був гостра розмова, він не сприйняв мого кроку, він про нього дізнався за п’ять хвилин до мого заходу в Верховну Раду. Але тим не менше я сказав, що це моє принципове рішення. він сказав, що прийме рішення після повернення з-за кордону «, — сказав він в ефірі програми» Право на владу «на телеканалі 1 + 1, — повідомляє Главред.

За словами Луценка, його бажання піти у відставку продиктовано принциповістю, а не іграми. Він додав, що депутати продемонстрували бажання залишити чинного генпрокурора на посаді.

«Верховна Рада дала 38 голосів за мою відставку. Я це сприймаю як сигнал, щоб я працював … ще більш наполегливо», — підсумував Луценко.

Читайте також: Експерт розповів, які завдання Порошенка провалив Луценко.

Відставка Генпрокурора України Юрія Луценка не може бути його особистим рішенням, — переконаний директор соціологічної служби «Український барометр» Віктор Небоженко.

Якщо це особисте рішення Луценка, то новий генеральний прокурор на вимогу того ж Порошенка негайно відкриє кримінальні справи на Луценка. Тому лише Петро Порошенко може прийняти рішення про відставку генпрокурора України.

Проте у президента є всі причини бути незадоволеним діяльністю генпрокурора. Коли Луценко отримував цю посаду, президент ставив йому кілька важливих політичних завдань, який молодий генпрокурор взявся виконувати.

Print Friendly, PDF & Email