Сполучені Штати встановлять пункти спостереження на деяких ділянках турецько-сирійського кордону для того, щоб «не випускати з поля зору» бойовиків «Ісламської держави», які все ще чинять опір силам коаліції в Сирії. Про це повідомляє Голос Америки з посиланням на міністра оборони США Джеймса Меттіса.

Як повідомив Меттіс журналістам, установка пунктів не вимагатиме перекидання додаткових військових сил з США до Сирії. Зараз, за ​​даними Пентагону, в Сирії знаходяться близько 2 тисяч американських солдатів.

Меттіс додав, що пункти спостереження стануть гарантією того, що турецькі військові і представники Сирійських демократичних сил зосередять зусилля на боротьбі із залишками бойовиків ІД, які все ще присутні на сході Сирії: поруч з іракським кордоном і на схід від річки Євфрат.

Представники адміністрації Трампа нещодавно висловлювали надію на те, що боротьба з ІД завершиться на північному сході Сирії протягом найближчих місяців.

Високопоставлений американський дипломат зауважив, що американські військові залишаться в Сирії до остаточного розгрому терористичного угрупування.

Нагадаємо, що 12 листопада солдати Сирійських демократичних сил підтримувані Сполученими Штатами поновили наступ на залишки ІД на сході Сирії.

Print Friendly, PDF & Email