Федеральне управління цивільної авіації США (FAA) вирішило не забороняти використання літаків Boeing 737 Max 8, незважаючи на дві авіакатастрофи за останні 5 місяців. Зазначається, що відомством не було виявлено системних проблем, а інші органи цивільної авіації також не змогли надати інформації, яка могла б виправдати таку дію. Про це повідомляє Голос Америки з посиланням на Твіттер управління.  

Раніше про доцільність заборони експлуатації цієї моделі літаків заявив сенатор-республіканець Тед Круз. Він також повідомив про намір провести слухання, щоб переконатися в надійності авіапромисловості США.

Напередодні президент США Дональд Трамп обговорив ситуацію з експлуатацією літаків 737 Max 8 з главою компанії Boeing Деннісом Мюлленбургом. За даними джерел The New York Times, в особистій бесіді по телефону Мюлленбург переконав Трампа в надійності літаків цієї моделі. Інші подробиці розмови не повідомляються.

Нагадаємо, що 10 березня  Boeing 737 Max 8 зазнав аварії в Ефіопії. Жертвами катастрофи стали 157 осіб. У жовтні літак цієї ж моделі розбився в Індонезії. Тоді загинули 189 осіб. Обидва рази авіакатастрофа ставалася через кілька хвилин після зльоту.

Після цього щонаймаенше 27 авіаперевізників відмовились від використання цієї моделі літаків. Більш того Євросоюз прийняв рішення призупинити використання  Boeing 737 Max 8. Це рішення стосуватиметься комерційних рейсів, виконуваних третіми країнами, що вилітають з або прилітають в Європу, або прямують транзитом через європейські країни.

Print Friendly, PDF & Email