Завод з виробництва ядерного зброї «Пентекс» в американському штаті Техас почав складання першого серійного зразка W76-2 - ядерної боєголовки малої потужності (5-7 кілотонн). Про це йдеться в прес-релізі Національного управління ядерної безпеки (NNSA), повідомляє DW.

Як відзначають в федеральному агентстві, запуск виробництва свідчить про здатність NNSA досягти суттєвої програмної віхи при реалізації масштабної національної ініціативи в області безпеки. Вона здійснюється в рамках огляду ядерної стратегії Пентагону, ініційованого адміністрацією Дональда Трампа в минулому році.

«NNSA працює над тим, щоб завершити виробництво першої партії боєголовок W76-2 і передати їх ВМС до кінця 2019 фінансового року [до 30 вересня]», – відзначають в Національному управлінні ядерної безпеки.

Ядерна боєголовка W76-2 піде на оснащення триступеневих твердопаливних балістичних ракет (БР) Trident 2, що знаходяться на озброєнні військово-морських США і розміщуються на американських підводних човнах.

Нагадаємо, що США і Росія все ще не завершили переговорний процес стосовно порятунку ДРСМД. Зокрема, Вашингтон запропонував Москві провети переговори на зустрічі ООН в Пекіні на цьому тижні. 

Print Friendly, PDF & Email