Авіакомпанія МАУ повідомила про  затримку 29 січня 22 рейсів з аеропорту «Бориспіль». Причиною названо збій заправки пальним в аеропорту через конфлікт постачальника з Державною фіскальною службою України. 

«Причиною призупинення заправки є її [компанії] конфлікт із Державною фіскальною службою України. Він пов'язаний з механізмом погашення векселів при реалізації авіапального, що був запроваджений новими положеннями Податкового кодексу, які набрали чинності з 1 січня 2019 року», – зазначає прес-служба. Крім того додається, що заправку було призупинено, незважаючи на те, що авіакомпанія виконує всі свої зобов'язання за договором постачання пального в аеропорту "Бориспіль".

Повідомляються також, щоу  зв'язку з ситуацією, що склалася, авіакомпанія МАУ була змушена надати виробникові авіаційного палива лист про компенсацію можливих штрафних санкцій з боку Державної фіскальної служби України, пов'язаних із заправкою, що здійснювалася ввечері 29 січня. 

«Авіакомпанія зробила цей крок з метою попередити можливі серйозні наслідки для галузі та незручності для пасажирів. Інтереси пасажирів для МАУ завжди були і залишаються на першому місці. А в даному разі йдеться про інтереси понад 3 тисяч пасажирів», – пояснила в МАУ.

Загалом ввечері 29 січня були затримані 22 міжнародних та внутрішніх рейси. Тривалість затримки склала від 1 до 2 годин 10 хвилин.

МАУ закликає Уряд України, Міністерство інфраструктури, Міністерство фінансів та інші компетентні органи негайно розібратися у цій ситуації та вжити заходів, аби не допустити її у майбутньому.

Нагадаємо, що з 15 січня в МАУ діють нові правила перевезення ручної поклажі. 

Print Friendly, PDF & Email