США майже в два рази підняли вартість багаторазових віз для громадян Росії. З 1 січня 2019 року ціна багаторазової туристичної або ділової візи (B1 / B2) виросте до 303 доларів. Про це повідомляє Голос Америки з посиланням на сайт посольства країни в Москві. Зараз такі візи коштують 160 доларів.

Ціна зросте на 143 долара через введення збору за видачу візи. Він доданий на основі взаємності, пояснює сайт посольства США в Москві. Такий же збір Росія збирає з громадян Сполучених Штатів, які отримують аналогічну візу в Росію.

У березні 2017 року президент США Дональд Трамп розпорядився порівняти вартість отримання американських віз в інших країнах з вартістю отримання віз цих країн для громадян США. В ході перевірки з’ясувалося, що американські візи для росіян обходяться дешевше, ніж російські візи для американців, пише сайт Держдепартаменту США.

Крім підвищення ціни багаторазової візи, була ускладнена процедура отримання повторного її отримання. Раніше нову візу можна було отримати поштою, тепер громадяни Росії повинні будуть проходити співбесіду при отриманні повторної візи.

Print Friendly, PDF & Email