В найбільших аеропортах Німеччини оголосили стан тривоги через високий рівень терористичної загрози, передає ВВС. Приводом стала подія в аеропорту Штутгарт, де помітили чотирьох підозрюваних терористів.

Поліція розповіла громадському телеканалу ARD про те, що в німецьких аеропортах сили безпеки перевели у стан підвищеної готовності. В поліції заявляють, що розшукують батька та сина з Північного Рейну-Вестфалії, які потрапили в об'єктиви камер спостереження, коли знімали фотографії навколо аеропорту, але чоловіки зникли до того, як прибула поліція. Двох інших підозрюваних помітили, коли вони фотографували термінал та злітну смугу аеропорту. Докладні дані про підозрюваних німецькій поліції передали спецслужби Марокко.

Крім того веб-сайт Bild зазначив, що попередження розіслали по 14 найбільших траспортних вузлах країни.

Це сталося через тиждень після теракту у Франції. 29-річний Шеріф Шекатт вбив трьох людей на різдвяному ярмарку у Страсбурзі, який розташований за 150 кілометрів від Штутгарта.

Як повідомляє програма SWR, з моменту нападу у Страсбурзі, підозрілі дії виявили у Штутгартському аеропорту, а також в аеропорту Шарля де Голля у Парижі.

Print Friendly, PDF & Email