Сполучені Штати готують новий пакет озброєння на 1,1 мільярда доларів для боротьби України з Росією.

Про це пише Reuters з посиланням на американських посадовців.

Про нову допомогу буде оголошено незабаром.

Очікується, що будуть використані кошти Ініціативи сприяння безпеці Україні (USAI), виділені Конгресом, для того, щоб дозволити адміністрації Байдена закуповувати зброю в промисловості, а не з наявних запасів зброї в США.

Пакет включатиме пускові системи HIMARS, супутні боєприпаси, різні типи систем боротьби з безпілотниками та радіолокаційними системами, а також запчастини, навчальну та технічну підтримку, повідомило джерело, знайоме з планом.

Водночас зараз Вашингтон очікує на результати фіктивних "референдумів" в Україні. У разі анексії Москвою окупованих територій, США готові впровадити новий раунд антиросійських санкцій.

Нагадаємо, у Конгресі США представлено проєкт короткострокової бюджетної резолюції, яка передбачає пакет допомоги для України вартістю 12,35 млрд доларів.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email