Оскільки Організація Об'єднаних Націй повідомляє, що Росія скоїла військові злочини, пов'язані з вбивством та катуваннями дітей в Україні, а Путін знову загрожує застосувати тактичну ядерну зброю, посилено співпрацю між Управлінням військової розвідки України та західними розвідувальними агенціями, такими як американське ФБР та британське МІ-5, для запобігання підривній діяльності Росії всередині альянсу НАТО, пише Estonianfreepress.

У березні 2022 року Україна передала скарбницю розвідувальних даних про 620 російських шпигунів ФСБ, які діють у США та Європі. Про це повідомило, зокрема агентство Reuters.

Список із 620 шпигунів з того часу призвів до викриття кількох російських шпигунів у Німеччині, Італії та США, включаючи «Марію Ріверу», співробітника російської розвідки, яка шпигувала за НАТО в Неаполі.

Підрозділ контррозвідки ФБР зараз активно розслідує кілька справ США, наданих українською владою. Зокрема, канал брудних російських грошей у Нью-Йорку зазнає ретельної перевірки щодо відмивання грошей, пов'язаних зі шпигунством і підривною діяльністю.

Ілля Биков — 60-річний громадянин США та Росії, який вперше опинився в центрі уваги у звіті спецпрокурора Роберта Мюллера про втручання у вибори в Росії у 2016 році.

Биков очолює фірму, що базується на Манхеттені, яка надає юридичні та фінансові послуги в США деяким з найбагатших людей Росії, які виявляють інтерес до США.

Биков працює бухгалтером у 62-річного Араса Агаларова, московського забудовника, який отримав великі контракти від уряду Володимира Путіна.

Агаларов був сполучною ланкою між Трампом та Путіним. Він провів конкурс Трампа «Міс Всесвіт 2013» у своєму концертному залі у Москві. Згідно з інтерв'ю, вони обговорювали будівництво Башти Трампа в Росії. Повідомляється, що Агаларов також намагався влаштувати зустріч між ними, але її було скасовано через те, що Путіну на той час потрібно було зустрітися з голландським королівським подружжям.

Ще один клієнт — Ігор Крутой, композитор та відомий прихильник Путіна, який у 2011 році входив до консорціуму, який разом із Трампом намагався побудувати готель у Латвії.

Повідомляється також, що Биков пов'язаний із компаніями Prevezon, розкритими покійним Сергієм Магнітським.

Дві російські клієнтки Бикова в США — Гузель Ганієва (також відома як Гузель Кінг) та Еліна Чорних (також відома як Еліна Бренсон) — були відзначені українською розвідкою за їхні мерзенні операції з поширення дезінформації в США і, зокрема, на Уолл-стріт.

Раніше українська розвідка назвала Ганієву незаконним офіцером ФСБ під номером 139 у списку із 620 файлів агентів ФСБ, які українська розвідка злила у березні 2022 року.

Українська розвідка надала фінансові документи, що свідчать про кілька платежів Іллі Бикова Гузель Ганієвої через криптовалюту та програму Venmo за кілька років. Джерело коштів невідоме, і транзакції вважаються підозрілими відповідно до законів США щодо боротьби з відмиванням грошей. Фінансові звіти Ганієвої, у свою чергу, показують платежі групі інших російських моделей, які, як і вона, крутили коктейльні кола найбагатших чоловіків Нью-Йорка.

У Ганієвої було кілька особистостей у США. Вона стверджувала, що є моделлю, студенткою юридичного факультету Колумбійського університету, світською левицею з дитиною в ексклюзивній приватній швейцарській школі та журналісткою, пов'язаною з деякими з найвпливовіших американських бізнес-лідерів та власників ЗМІ.

Ганієва пов'язана з Леоном Блеком, магнатом прямих інвестицій, з яким вона залучена до запеклого судового процесу в суді Нью-Йорка. Блек стверджує, що Ганієва шантажувала його протягом багатьох років після того, як відносини за взаємною згодою закінчилися у 2015 році. Ганієва, у свою чергу, стверджує, що Блек зґвалтував її, хоча ні в той час, ні з того часу вона не звинувачувала Блека в кримінальних злочинах. Раніше Ганієва працювала у Морта Цукермана як «штатного кореспондента» в US News, де писала статті про президента Обаму та політику США. Ходили чутки, що Ганієва зустрічалася з Майком Блумбергом. Тепер здається, що Ганієва теж лише за один крок від президента Трампа через Іллю Бикова.

Розслідування ФБР, безперечно, розкриє правду про те, хто насправді така Гузель Ганієва, чому вона приїхала до Америки і як вона виявилася пов'язаною зі стількими впливовими людьми.

Print Friendly, PDF & Email