Президент Росії Володимир Путін, швидше за все, оголосить про анексію захоплених українських територій 30 вересня, що спричинить нові проблеми для окупантів. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW) за 27 вересня.

Зазначається, що російські офіційні особи заздалегідь підготували та сфальсифікували рейтинги схвалення та ймовірні рівні участі виборців у фіктивних референдумах, примушуючи українських цивільних осіб на окупованих територіях голосувати за приєднання до РФ.

Завершення "референдумів" знаменує собою останню передумову для Путіна оголосити про російську анексію окупованої частини України. За прогнозами ISW, російський лідер зробить це до 1 жовтня або незабаром після того, щоб забезпечити примусовий призов українських цивільних осіб до російської армії в рамках осіннього призову.

"Незаконна анексія Росією окупованої української території вимагатиме створення нових бюрократичних апаратів, за створення яких російські офіційні особи боротимуться, і, ймовірно, посилить бюрократичні чвари і напруженість між окупаційною владою в недавно анексованих частинах України", - наголосили аналітики.

Також вони вважають, що російська анексія окупованих Донецька та Луганська, швидше за все, посилить напруженість усередині сил "ДНР" та "ЛНР", "які регулярно бунтують, коли їх просять воювати за межами власних областей".

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email