Організація «Авто Євро Сила» заявила про свою часткову перемогу у питанні ввозу авто на єврономерах, передає ВВС Україна.  «Ця часткова перемога стала можлива лише завдяки нашій дворічний боротьбі. Два роки тому і уряд, і парламент і чути не хотів про скасування обмеження на ввіз авто в Україну нижче стандарту Євро 5», – йшлося у заяві організації. 

Власники «євроблях» також повідомили, що не збираються зупинятися на досягнутому. Вони заявили про намір боротися до повної ліквідації акцизи на ввезення автомобілів на іноземних номерах. Однак про це «євробляхери»домовлятимуться вже з новим парламентом та президентом. 

А щоб привести до влади політиків, які скасують такий акциз, члени «Авто Євро Сили» створюють об’єднання «Сила виборців». Вони акцентують увагу на тому, що це не буде політичною партією. «Сила виборців» буде першим в країні комітетом політичної дії, сотні яких існують в США, заявили лідери організації.

«Для доступного розуміння того, чим буде Громадянська платформа «Сила виборців»: якщо партії та політики — це фігури на шаховій дошці, то «Сила виборців — це гравець, який робить ними ходи», – сказано в заяві організації. 

Чим конкретно це об’єднання буде займатися активісти не зазначають. Однак розповіли, що представництва «Сили виборців» будуть відкриті у кожному районі та кожному місті обласного значення.

Нагадаємо, що 23 листопада президент України Петро Порошенко підписав два закони про внесення змін до Податкового та Митного кодексів, які легалізують ввезені автомобілі на європейських номерах.

Print Friendly, PDF & Email