Президент України Петро Порошенко підписав закони №8487 та №8488 про внесення змін до Податкового та Митного кодексів, які легалізують ввезені автомобілі на європейських номерах. Про це президент повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Підписав закони №8487 та №8488, які легалізують ввезені з порушенням митного та податкового законодавства автомобілі з європейськими номерами. Всі кошти від цього, від першої й до останньої гривні, підуть до Пенсійного фонду на покриття його дефіциту, на індексації пенсій, на виплати в першу чергу тим, хто отримує мінімальну пенсію. Це чітко й недвозначно передбачено законом», – йдеться у повідомленні. 

Порошенко зазначив, що це рішення є непростим компромісом між державою та фактичними власниками авто. Також у повідомлені сказано, що Пенсійний фонд надаватиме регулярні звіти про про обсяги коштів, отриманих від легалізації авто.

Власників авто на єврономерах президент закликав відмовитися від подальших акцій та скористатися пільговим розмитненням у встановлений термін. 

«Власників закликаю у передбачений законом термін скористатися пільговим порядком розмитнення і утриматися від акцій протесту. Без податків не буває армії, без податків не буває доріг, без податків не буває освіти. І державу будують не президенти, не уряди, не депутати, а платники податків. Це має стати аксіомою, і підписання зазначених законів – крок у тому напрямку. Дякую усім за розуміння і здатність до компромісу», – написав Петро Порошенко. 

Print Friendly, PDF & Email