Більшість учасників саміту G20 сходяться в оцінці війни проти України, вважаючи її неприйнятною, і їхня спільна позиція може бути важливою опорною точкою на найближчий час, упевнений канцлер ФРН.

Мирна угода, продиктована Росією, не буде прийнятною ні для України, ні для світової спільноти, впевнений канцлер ФРН Олаф Шольц. Цю тезу буде відображено, зокрема, в підсумковій декларації саміту G20 в Індонезії, заявив він у вівторок, 15 листопада, виступаючи на пресконференції на Балі.

Шольц: Саміт G20 можна вважати успішним, незважаючи на важкі умови

За словами Шольца, основою для мирних переговорів має бути припинення російського вторгнення в Україну і виведення з території цієї країни всіх російських військ. Водночас він наголосив на важливості постійного діалогу. Обов'язковою умовою для його успіху буде "момент, коли Росія погодиться і прийме те, що їй зараз доведеться вибиратися з цієї ситуації", додав німецький канцлер. Шольц також повідомив, що за останні місяці він не тільки часто говорив із президентом України Володимиром Зеленським - "у Києві та телефоном", а й, як і раніше, знову і знову - з російським президентом Володимиром Путіним.

Одночасно він зазначив, що саміт G20 в Індонезії можна вважати успішним, незважаючи на важкі умови його проведення. Учасники загалом вважають, що російська військова агресія є неприйнятною, а про застосування ядерної зброї не повинно йтися, заявив далі Шольц. Чіткі сигнали цього саміту на адресу Москви, за його словами, можуть стати важливою опорною точкою на найближче майбутнє.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email