Білий дім у вівторок, 15 листопада, звернувся до Конгресу з проханням виділити 37,7 мільярда доларів додаткової допомоги Україні у боротьбі проти російської агресії. Про це повідомляє видання The Hill з посиланням на коментар представника адміністрації Байдена.

Адміністрація президента просить Конгрес схвалити оборонну допомогу у розмірі 21,7 млрд. доларів для постачання Україні військового обладнання. Крім того, вона просить 14,5 мільярда доларів США на пряму бюджетну підтримку України, зазначає ЗМІ.

Крім цього, 626 мільйонів доларів підуть на підтримку ядерної безпеки України та модернізацію Стратегічного запасу нафти, щоб знизити внутрішні витрати на енергію та забезпечити стабільний доступ до енергетичних ресурсів. Ще 900 мільйонів доларів підуть на допомогу українцям у сфері охорони здоров'я та підтримки.

Нове фінансування спрямоване на те, щоб Україна мала "фінансування, зброю та підтримку, необхідні для самозахисту", зазначив представник Білого дому.

Нагадаємо, ЗМІ раніше заявили, що адміністрація та військове керівництво США вивчають можливість передачі Україні модифікованих сучасних безпілотників Gray Eagle.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email