Колишній президент США Дональд Трамп подав заявку до Федеральної виборчої комісії на висування своєї кандидатури на наступних президентських виборах у 2024 році. Про це повідомив телеканал Fox News.

"Щоб знову зробити Америку великою, сьогодні я оголошую про висування своєї кандидатури на посаду президента США", - заявив Трамп під час виступу у своїй резиденції Мар-а-Лаго у Флориді.

Він наголосив, що "не дозволить Америці зазнати невдачі".

"Я балотуюся, тому що вірю, що світ ще не побачив істинної слави того, якою може бути ця нація. Вірите чи ні, але ми не досягли цієї вершини", - зазначив політик, звинувачуючи чинного американського лідера Джо Байдена в нинішніх проблемах країни.

Трамп нагадав про злочинність, наркотики та нелегальну імміграцію, а також розкритикував Байдена за виведення військ з Афганістану.

"На відміну від Байдена, який може втягнути нас у Третю світову війну, я утримуватиму Америку від дурних і непотрібних зарубіжних воєн", - наголосив він.

Нагадаємо, у 2016 році Трамп переміг на виборах колишнього держсекретаря США Хілларі Клінтон і став 45-м президентом країни.

У 2020 році він намагався переобиратися, але програв демократу Байдену. Після поразки Трамп оспорював легітимність результатів виборів, неодноразово заявляючи, що перегони були "сфальсифіковані".

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email