За стверджуванням командування сепаратистських збройних формувань, бойові сутички між силами ЗСУ та сепаратистами набирають нового виміру. А саме, вони починають переноситись і в Азовське море.

Так, за ствердженням речника сепаратистських донецьких НЗС Едуарда Басуріна, біля селища Безіменне, що на непідконтрольній Україні території Донецької області стався морський бій за участю двох українських патрульних катерів.

«Вчора за наказом командира 73 морського Центру спеціальних операцій ВМС України капітана 1-го рангу Едуарда Шевченка два бойових катери зайшли в територіальні води ДНР в районі села Безіменне для ведення розвідки та провокацій з відкриттям вогню по наших позиціях, тобто розвідки боєм. Ми змушені були відкрити вогонь у відповідь зі стрілецької зброї та ПТУР, в результаті чого один з катерів отримав серйозні пошкодження і був сьогодні відбуксирували » Басурін також стверджує, що під час вогневої сутички українська сторона втратила двох бійців вбитими та трьох пораненими.

Це вже друга заява донецької сторони про перенесення бойових дій у море. Уперше про це було заявлено 4 березня 2017 року, але того разу інформації про людські втрати під час сутичок не поступало.

Print Friendly, PDF & Email