ЗСУ продовжують наступ на сході України. Ситуація на фронті залишається складною, окупанти намагаються утримати захоплені раніше території. Про це йдеться у звіті Міністерства оборони Великобританії 23 вересня.

За останні три дні українські сили захопили плацдарми на східному березі річки Оскол у Харківській області. Росія спробувала інтегрувати Оскол до консолідованої оборонної лінії після виведення своїх військ.

На Донеччині також тривають бойові дії. Українські війська штурмують місто Лиман на схід від річки Сіверський Донець, який Росія захопила у травні.

Нагадаємо, за даними Генштабу, підрозділи Сил оборони за добу відбили атаки противника в районах населених пунктів Куп’янськ, Спірне, Майорськ, Зайцеве, Авдіївка, Новомихайлівка, Опитне та Кам’янка.

Також повідомлялося, що українські військові зупинили спробу ворога направити колону військової техніки Каховським мостом, а також ударили по двох командних пунктах РФ на Херсонщині.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email