Міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок закликала Росію «припинити посилати на смерть більше своїх громадян» у війні проти України. «Ви не переможете в цій війні, тому припиніть її (…) Припиніть свої фіктивні «референдуми» — такі ж незаконні, як і ця війна», — заявила Бербок на засіданні Ради безпеки ООН в четвер, 22 вересня.

За її словами, в Росії немає добровольців, які б шикувалися в черги після оголошення мобілізації. «Натомість ми бачимо сміливих чоловіків, жінок і навіть дітей, які виходять на вулиці, тому що вони не хочуть брати участь у цій війні проти України», — наголосила Бербок, яку цитує dpa.

Міністр також розкритикувала Москву за те, що її політика щодо зерна «розганяє голод у всьому світі». Голова МЗС Німеччини також зазначила, що Росія, як постійний член Радбезу ООН, зловживає своїм правом вето.

На її думку, всі ці дії мать отримати реакцію від інших членів Організації Об’єднаних Націй. «Якщо ми дозволили члену ООН розв’язати таку війну, що це означає для ООН? (…) Якщо статут щось для нас означає, ми не повинні залишатися байдужими», — підкреслила Бербок.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email