Сполучені Штати запросили президента Російської Федерації Володимира Путіна відвідати Вашингтон після нового року. Про це повідомив радник президента США Дональда Трампа з національної безпеки Джон Болтон, який зараз відвідує з офіційним візитом Грузію, передає Голос Америки. 

Путін поки не дав відповіді на запрошення. Однак як зазначив Болтон зустрічі між двома політиками є надзвичайно корисними. 

«Я переконаний, що підхід Росії до зовнішньої політики обумовлений її національними інтересами, - сказав Болтон, який приїхав на Кавказ з Москви. - І я вважаю, що у нас з Росією успішно йдуть справи, коли обидві сторони прямо позначають свої національні інтереси. Іноді нам просто не вдається досягти домовленості, але іноді, обговоривши деякі з цих питань, ми можемо прийти до угоди», – сказав Болтон в ексклюзивному інтерв’ю вірменському «Радіо свобода».

Трамп та Путін також планують зустрітися в рамках заходу з нагоди 100 річниці завершення Першої світової війни, який відбудеться 11 листопада в Парижі. Прото як сказав Болтон ця зустріч буде короткою. 

Нагадаємо, під час візиту Болтона в Москву Володимир Путін висловив пропозицію зустрітися з Дональдом Трампом в Парижі. Трамп підтвердив можливість зустрічі.

Print Friendly, PDF & Email