Президент США Дональд Трамп зазначив, що він «вірогідно» зустрінеться з російським президентом Володимиром Путіним в Парижі, повідомляє Голом Америки. 11 листопада обидва політики відвідають там захід присвячений 100-літній річниці завершення Першої світової війни.

«Гадаю, ми, вірогідно, зустрінемося. Зустріч ще не організована, але, вірогідно, відбудеться», – сказав Дональд Трамп на зустрічі з журналістами в Овальному кабінеті. 

Зустріч була запропонована Путіним в ході зустрічі з радником американського президента з національної безпеки Джоном Болтоном. 

«Я гадаю, що президент Трамп чекатиме зустрічі з вами на полях святкувань з нагоди сторіччя перемир'я - оскільки, незважаючи на відмінності між нами, існуючі в силу відмінностей наших національних інтересів, необхідно, проте, співпрацювати в тих областях, в яких існує можливість співпраці», – відповів радник Трампа.

Болтон прилетів в Москву для двуденного візиту, який розпочався в понеділок. Однією з основних тем обговорення став можливий вихід США з РСМД (договір про ліквідацію ракет середньої та меншої дальності). Наразі США ще не розірвали договір, однак Болтон не залишив РФ сумнівів стосовно того, що Трамп виконає цю обіцянку.

Дональд Трамп звинуватив Російську Федерацію у неодноразовому порушенні умов договору. Саме тому, за його словами, Вашингтон вирішив вийти з РСМД.

Print Friendly, PDF & Email