Солдат російської армії, який перебуває на території Харківщини, у телефонній розмові розповідає, що бійці ЗСУ взяли їх у кільце.

Про це йдеться в черговій перехопленій ГУР МО розмові.

«Х*й знает, мы нах*й, походу щас в окружении, ну… а выйти не дают них*я, понял?».

Мы ж в первый день, нах*й, подавлять «правых» поехали, как дали нам пи*ды, е*ать, один танчик загорелся… Вышли с боя, к нам на подмогу шли… их, е*ать, пожгли там нах*й… Спасать некого, корпуса нет», — розповідає загарбник.

Він додав, що врятуватися допомогло лише диво.

«Мы только вышли оттуда, нах*й, поднялись на высоту, смотрим — техника едет справа и слева. Они не по дороге, а полями… Только выскочили оттуда — за нами и минометы, и арта, и вся х*уйня… Только сменили позицию — по нам ху*рят снова сменили — снова ху*рят. Как мы вышли оттуда — я х*й знает», — дивується окупант.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email