Після відступу на Херсонщині військові РФ можуть зосередити головні зусилля на Донецькій області. Про це повідомляють експерти Інституту вивчення війни (США).

"Імовірно, Володимир Путін дозволив Суровікіну вивести війська із західного Херсона за умови, що він захопить решту Донецької області, у тому числі за допомогою цих сил, а також нещодавно мобілізованих солдатів", - повідомляє ISW.

Там зазначають, що зараз активізувалися атаки в районі Бахмута та Вугледара, а в міру прибуття відведених із Херсона підрозділів РФ атаки на позиції ЗСУ у Донецькій області посилюватимуться.

"Російські наступальні операції в Донецькій області активізуватимуться найближчими тижнями в міру прибуття додаткових мобілізованих військовослужбовців разом із силами, виведеними із західної частини Херсона. Українські сили в цьому районі опиняться у важкому становищі, і Києву, швидше за все, доведеться відволікати війська для захисту віднаступу Росії, що відновився. Росіяни навряд чи досягнуть значних успіхів в оперативному відношенні, незважаючи на зусилля, що відновилися, хоча цілком ймовірно, що згодом вони можуть захопити Бахмут з ​​величезною ціною", - зазначають аналітики.

Також в ISW повідомляють, що російські мобілізовані військові показали себе недостатньо підготовленими, погано екіпірованими, які дуже неохоче вступають у бій. Вони прибувають не згуртованими частинами, а направляються в основному як окремі або невеликі підрозділи для заміни частин, які борються без відпочинку протягом дев'яти місяців, і зазнали величезних втрат в живій силі і техніці.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email