Прем’єр-міністр України Павло Клімкін написав на своїй сторінці у Facebook, що Російська Федерація масово розповсюджує фейкові новини про акт агресії проти українських військових кораблів в районі Керченської протоки. 

«За останні кілька днів російські фейки просто заполонили соціальні мережі у східних та південних регіонах України», – повідомив Клімкін. 

За словами прем’єра, російська сторона намагається переконати всіх, що інцидент в Азовському морі став наслідком масштабної провокації, організованої українськими моряками. 

«Розповідають, що начебто наші моряки планували масштабну провокацію, щоб підігріти ситуацію перед виборами, зокрема, підірвати міст через Керченську протоку», – розповідає політик. 

«Звичайно, пости в ФБ і телебачення – це досить зручна опція, але я закликаю не переоцінювати їх ефективність і зустрічатись з людьми особисто. Потрібно їхати в регіони, які є мішенню цієї масштабної дезінформаційної кампанії. Найближчим часом планую саме так вчинити», – пише Клімкін, нагадуючи, що головне в будь-якій ситуації – люди і з ними потрібно обов’язково розмовляти.

Print Friendly, PDF & Email