Євросоюз в черговий раз продовжить економічні санкції проти Росії, термін дії яких закінчується в кінці січня. Впевненість в цьому висловив глава Євроради Дональд Туск на прес-конференції в столиці Аргентини, де з 30 листопада по 1 грудня проходить саміт G20, повідомляє агентство ТАСС.

«Європа єдина в підтримці суверенітету і територіальної цілісності України. Саме тому я впевнений, що ЄС в грудні продовжить санкції проти Росії», — сказав він.

Туск заговорив про санкції проти Росії, відповідаючи на питання журналістів про заходи ЄС у зв’язку з ситуацією в Керченській протоці, яка, за його словами, «надзвичайно турбує» співтовариство.

Санкції Європейського союзу відносно РФ були введені у 2014 році у зв’язку з агресією Росії проти Україні на Донабасі та анексією Кримського півострова. З того моменту їх неодноразово розширювали і подовжували. Були припинені переговори про безвізовий режим і про нову базову угоду про співпрацю, введена заборона на в’їзд до країн ЄС для посадових осіб з РФ і заморожені їхні активи, введені обмежувальні заходи торгового, фінансового та військового характеру. Термін дії чергового пакета санкцій закінчується 31 січня 2019 року.

Print Friendly, PDF & Email