Міністерство оборони РФ перекине більше десяти винищувачів в анексований Крим, передаэ DW. 22 грудня літаки Су-27СМ і Су-30м2 винищувального полку 4-ї армії ВПС і ППО здійснять переліт з Кримська в Краснодарському краї на кримський аеродром Бельбек, повідомило Міноборони в понеділок, 17 грудня.

Винищувачі знаходилися на Кубані під час реконструкції кримського аеродрому. Будівельні роботи ведуться з весни 2018 року, зараз закінчено будівництво об'єктів першої черги - нової злітно-посадкової смуги довжиною 3450 метрів, руліжних доріжок і місць стоянки літаків і майданчиків спеціального призначення.

Нагадамо, що 10 грудня РФ ввела до складу Чорноморського флоту в анексованому Криму свій новітній малий ракетний корабель «Орехово-Зуєво». Призначення кораблів — охорона і захист морської економічної зони. Корабель базуватиметься в Севастополі. 

Крім того в мережі було опубліковано відеоролик, на якому видно, як колона військової техніки рухається по Керченському мосту. Офіцер ЗСУ Анатолій Штефан, який опублікував запис, назвав ці дії демонстрацією сили. 

Print Friendly, PDF & Email