Екс-президент України та представник України в Тристоронній контактній групі Леонід Кучма вважає, що введення поліцейських ОБСЄ на Донбасі є необхідністю. Про це повідомляє сайт «Українські новини».

«Ми мусимо кричати про те, що насправді відбувається у нашій країні, щоб весь світ нарешті зрозумів, що на території колишнього Радянського Союзу відбувається заморожений конфлікт», — сказав Кучма.

Також колишній президент зазначив, що Росія категорично відмовляється брати участь у вирішенні цієї проблеми: «Ми довго чекали рішення Ради Безпеки про введення миротвочрих місій і не отримали жодного результату. Тепер чекаємо рішення щодо поліцейських місій. На цьому питанні потрібно наполягати, тільки так можливо буде взяти під контроль лінію розмежування», — додав екс-президент.

Також він додав, що Україна виступає за створення групи з питань кордону при Тристоронній контактній групі. «На мою думку, особливу роль у цьому питанні зіграє новий президент Франції Еммануель Макрон. Він не схожий на людину, яка кидає слова на вітер, і в нього є бажання показати, що Франція — важлива країна», — зазначив Леонід Данилович.

Print Friendly, PDF & Email