Київською місцевою прокуратурою №1 спільно із співробітниками Управління захисту економіки в м. Києві Департаменту захисту економіки Нацполіції України припинено діяльність підпільного цеху з виготовлення контрафактних горілчаних виробів.Про це йдеться у повідомленні, розміщеному на сайті прокуратури міста Києва. Правоохоронцями був проведений обшук у гаражно-будівельному кооперативі в Голосіївського району столиці, а також у нежитлових приміщеннях в Бориспільському районі на Київщині.

Під час обшуків правоохоронцями виявлено та вилучено 3 тонни косметичного лосьйону із «Боярышник» російського виробництва (вміст етилового спирту 70%), який ймовірно використовувався для виготовлення сурогату. Також вилучено 3 тони готової для реалізації горілки «Пшенична», запакованої в «Тетрапак», 500 літрів контрафактних коньячних виробів, а також пристрої для їхнього виготовлення та.

На даний час проводяться слідчі дії для встановлення осіб, причетних до організації вчинення незаконного цеху, а також канали постачання та збуту фальсифікату.

Вилучені речовини будуть скеровані на експертне дослідження.

Print Friendly, PDF & Email