Народний депутат України, в минулому спеціаліст із журналістських розслідуванням корупції в вищих щаблях колишньої української влади Сергій Лещенко шантажував колишнього голову виборчого штаба президента США Дональда Трампа Пола Манафорта. Про це повідомило американське видання Politico.

У матеріалі, що був опублікований політико стверджується, що народний обранець у електронному листуванні із донькою Манафорта погрожував «реальними доказами» отримання Манафортом хабарів від Партії регіонів.

«Беручи до уваги всі факти й докази, які є в моєму розпорядженні та до можливого прийняття рішення про те, чи передавати це НАБУ або ФБР, я хотів би дізнатися вашу думку з цього питання і, можливо, пропозиції, які зможуть переконати мене не робити цього», — наводиться в тексті частина записів з підписом «Сергій».

Скоріше за все, мова йшла про «амбарну книгу Партії Регіонів», справжність якої є досі не доведеною. Також, за версією Politico, Лещенко вимагав від дочки Манафорта контакти її батька.

Сам Лещенко, в свою чергу заперечує звинувачення:
«Я ніколи не писав жодних листів або повідомлень Манафорту чи його сім’ї. Я не знаю їх контактних даних», — цитує видання слова народного депутата.

В свою чергу, Манафорт підтвердив справжність текстів, та додав що також отримав подібні тексти з тієї ж адреси.

Print Friendly, PDF & Email