Родичі українських військовослужбовців, які знаходяться у полоні сепаратистів та яких Київ не вносить у списки на обмін, прибули до Луганська. Про це повідомила представник сепаратистської ЛНР в робочій підгрупі з гуманітарних питань Контактної групи, керівник робочої групи з обміну військовополонених ЛНР Ольга Кобцева.

Представник сепаратистів уточнила, що прибули родичі відвідають бійців ВСУ, яких відмовляється включати в списки на обмін українська сторона. «Сьогодні до нас в Республіку приїхала делегація, в складі якої знаходяться родичі осіб, які у нас утримуються в зв’язку з конфліктом. Приїхали родичі чотирьох чоловік у супроводі волонтерів. Доїхали вони нормально».

Керівник робочої групи ЛНР з обміну військовополонених уточнила, що прибулим родичам «буде надана можливість спілкування саме з їх близькими людьми», які на даний момент знаходяться в СІЗО. «Ця поїздка носить суто гуманітарний характер, це гуманітарна місія, це наші кроки у виконанні переговорного процесу». Також вона підкреслила, що всім прибулим до Республіки родичам «гарантується повна безпека».

Print Friendly, PDF & Email