Уперше в історії України, Вища Рада правосуддя позбавила імунітету та дозволила заарештувати суддю, поки що на два місяці. Мова йде про суддю Суворовського районного суду Одеси Костянтина Бобовського, який разом з адвокатом попався на хабарі. Відповідне рішення було ухвалено 12 березня на засіданні Вищої ради правосуддя. Дане рішення було прийняте за клопотанням Генеральної прокуратури.

«Утримання під вартою К. Бобовського не дасть йому можливості тиснути на свідків і скористатися зв’язками в правоохоронних органах для того, аби уникнути відповідальності перед законом. Опинившись поза межами СІЗО, підозрюваний може змінити чи взагалі знищити всі докази та пресувати колег, на яких перерозподілена справа Бобовського», — заявив під час засідання представник ГПУ.
Нагадаємо, справа судді Костянтина Бобовського стосується ситуації, коли суддя пообіцяв адвокатові Ігорю Верхолі винести позитивне рішення про звільнення підозрюваного за 2 тисячі доларів США. Під час передачі грошей обидва були затримані співробітниками СБУ. Підозрюваним загрожує до 10 років позбавлення волі.

Print Friendly, PDF & Email