Російський фонд прямих інвестицій (РФПІ), сінгапурська компанія в галузі охорони здоров'я Asian American Medical Group і АТ «Русатом Хелскеа» об'єднають зусилля в реалізації проекту з будівництва центру ядерної медицини в місті Іскандар-Путері в Малайзії. Відповідну угоду про спільну роботу було підписано сьогодні, 14 листопада, на полях зустрічі президента РФ Володимира Путіна і прем'єр-міністра Сінгапуру Лі Сянь Луна. Про це повідомляє ІА REGNUM з посиланням на прес-службу РФПИ.

Проект передбачає створення сучасного медичного закладу, що спеціалізується на діагностиці та лікуванні онкологічних захворювань. У центрі будуть обладнані відділення радіонуклідної діагностики та терапії, променевої терапії і блок радіонуклідного забезпечення на базі циклотронного радіохімічного комплексу.

«Ми дуже раді участі РФПИ, АТ« Русатом Хелскеа »і AAMG в проекті, який зможе вивести медицину в Південно-Східній Азії на більш високий рівень. Завдяки ядерній медицині діагностика і лікування раку можуть бути істотно більш ефективними», - заявив виконавчий директор AAMG Дато Тан Кай Ча.

Нагадаємо, 13 листопада президент РФ Володимир Путін прибув з триденним візитом до Сінгапуру. Він провів зустріч з президентом країни Халімой Якобом. Також російський лідер візьме участь в 13-му Східноазіатському саміті і переговорах з лідерами країн-членів Асоціації держав Південно-Східної Азії. Зокрема повідомлялося про зустріч з прем’єр-міністром Японії Синдзо Абе.

Print Friendly, PDF & Email