Прем’єр-міністр Японії Синдзо Абе розраховує зустрітися з президентом Росії Володимиром Путіним в середу, 14 листопада, в Сінгапурі. Про це, посилаючись на джерело в японському уряді, повідомило агентство Kyodo, передає ТАСС.

«Прем’єр-міністр Японії Синдзо Абе з 14 по 18 листопада відвідає Сінгапур та Папуа — Нову Гвінею. У Сінгапурі планується проведення японо-російських переговорів на вищому рівні», — заявив на регулярній прес-конференції Генеральний секретар кабінету міністрів Японії Йосіхіде Суга. Однак коли саме пройде зустріч глави японського уряду та російського президента в уряді Японії не уточнили.

Прес-служба Кремля також повідомляла, що 13-15 листопада глава російської держави відвідає Сінгапур, де візьме участь в саміті Росія — Асоціація держав Південно-Східної Азії (АСЕАН) і 13-му Східноазіатському саміті . Зазначалося, що в різні дні візиту російський лідер проведе також двосторонні зустрічі з президентом Південної Кореї Мун Чже Іншому, прем’єр-міністром Японії Сіндзо Абе, прем’єр-міністром Малайзії Махатхіром Мохамадом і президентом Індонезії Джоко Відодо.

Print Friendly, PDF & Email