Засновник блогу «Дорожній Контроль» та помічник народної депутатки Тетяни Чорновол Андрій Дзіндзя збив одного з учасників блокади торгівлі з непідконтрольними Україні територіями ОРДЛО. Даний інцидент стався біля редуту у Кривому Торці, куди Дзіндзя разом із Чорновол прибули аби переконати блокадників у доцільності заходу. Отже, колізія сталася коли Дзіндзя та Чорновол втікали від побиття. Після наїзду, Дзіндзя втік, але пізніше був спійманий на блокпості. Постраждалий бойовик наразі пише заяву у поліцію. Про це у соціальний мережі «Фейсбук» повідомила журналістка Вікторія Мамотюк, яка здійснює інформаційну підтримку учасників блокади.

«Під час сутичок, сьогодні, помічник нардепа Тетяни Чорновол, Андрій Дзіндзя збив автомобілем учасника блокади та втік із місця пригоди. Наразі АТОвець пише заяву до поліціі.
p.s. Дзіндзю впіймали на блокпосту!».

У виникненні конфлікту журналістка звинувачує Тетяну Чорновол, яка перетворила перемови у скандал:
«Народний депутат Тетяна Чорновол знаючи, що справжні чоловіки не вдарять жінку, приїхала до учасників блокади торгівлі з окупантами та влаштувала справжню провокацію. Вона зажадала припинити блокаду, називала ветеранів АТО путінськими посіпаками, імпотентами й іншими образливими словами. Але знайшлася інша жінка, яка ввалила Чорновол по морді. Вихопила депутат в харю пару яєць і поїхала з ганьбою» — написала журналістка, додаючи в якості доказу відео та фотографії з місця інциденту.

Print Friendly, PDF & Email