Зовсім скоро в Україні пройдуть президентські, а потім парламентські вибори. Звичайно, за ними уважно стежить Росія, у якої чимало своїх інтересів в Україні, упевнений російський економіст, співробітник Інституту Катона (США), колишній радник Володимира Путіна Андрій Ілларіонов.

Насправді сценаріїв щодо України у Кремля не так вже й багато, і будь-якими різноманітністю і оригінальністю вони не вирізняються.

«Для Путіна ідеальним варіантом стало б проведення свого кандидата на пост президента України. Але в сьогоднішній ситуації це неможливо, які б дії в минулому не здійснювали ті чи інші кандидати в президенти України. Проведення проросійської, точніше прокремлівської, політики в сьогоднішній Україні неможливе, перемога прокремлівського кандидата на українських президентських виборах абсолютно нереалістична «, — підкреслив він, відповідаючи на запитання під час чату на «Главреді«.

Ілларіонов зазначає, що деякі з прокремлівських кандидатів, на яких серед іншого робить ставку Москва, потраплять до нового складу Верховної Ради — але цей факт виявиться швидше символічним, тому що ця група буде відносно нечисленною і не зможе істотно вплинути на формування зовнішнього та внутрішньополітичного порядку України.

Так що, резюмує Ілларіонов, Росія буде продовжувати свою дискредитаційну лінію на адресу України.

«До того часу мета Путіна буде як і раніше полягати в тому, щоб продовжувати намагатися дискредитувати Україну в очах і самих українців, і росіян, і навколишнього світу, демонструючи і реальні, і вигадані приклади безвідповідальності, корупції, нестабільності, підриву безпеки. Ця стратегічна лінія поведінки збережеться «- пише він.

Читайте також: Путін пояснив мету блокування Нормандських переговорів по Донбасу

Print Friendly, PDF & Email