Політичне керівництво Росії не бачить сенсу у зустрічах з питання врегулювання на Донбасі в Нормандські форматі (Україна, Росія, Франція і Німеччина) аж до виборів в Україні в 2019 році.
Про це заявив президент РФ Володимир Путін в ході прес-конференції, передають «Факти».

«Зустрічатися в нормандському форматі в даний час, в ході передвиборної кампанії, яка відбувається в Україні, безглуздо», — заявив Путін.

Президент Росії додав, що уряд і президент в Україні «не виявляють бажання» до реалізації досягнутих угод згідно з Мінським комплексом заходів.

Раніше президент Росії Володимир Путін закликав президента України Петра Порошенка підписати прийнятий в Раді закон про особливий статус Донбасу. На його думку, цей документ в даний момент є ключовим для забезпечення врегулювання конфлікту в регіоні.

«Закон про особливий статус Донбасу, який був прийнятий парламентом України, досі не набув чинності. Це — ключовий елемент врегулювання», — повідомив він.

Путін зазначив, що не знає причин, через які український президент досі не підписав прийнятий в Раді ще на початку жовтня проект.

«Рада прийняла закон про особливий статус Донбасу, а президент не вводить його в дію. Він не хоче. Я не знаю, з яких міркувань, це у нього запитаєте », — зазначив президент Росії.

В кінці жовтня президент РФ Путін заявив, що можлива зміна президента і складу Верховної Ради в Україні в 2019 році позитивно позначиться на відносинах України і РФ, і російська сторона відкрита до переговорів з новим українським політичним керівництвом.

Print Friendly, PDF & Email