Ядерна війна не лякає Президента РФ Володимира Путіна, оскільки вже давно підготував собі гарне сховище.

Таку думку головний редактор інформагентство Newsader Олександр Кушнар висловив в блозі, опублікованому на порталі "Обозреватель". Він вважає, що світова спільнота вже не боїться різних гучних заяв Путіна, оскільки всі давно зрозуміли, з ким мають справу.

"Єдина загроза, яка зараз існує, це небезпека ядерної війни. Захід працює над цією проблемою, адже Путін грає в гру божевільного. До сих пір не ясно, де закінчується його психологія і починається реальна можливість загинути. Цілком можливо, що ми маємо справу і з ірраціональним моментом, і з раціональним. Сам Путін, я впевнений, вже підготував для себе гарне сховище і в гіпотетичному випадку початку ядерної війни, думаю, він все-таки постарається переміститися не в рай, як він каже, а в добре підготовлений бункер " , - написав Кушнар.

Крім того, на його думку, гонка озброєнь (подібна до тієї, що була за часів "холодної війни" між США і СРСР) неможлива, оскільки Росія її вже програла - ще до початку.

"США, коли вийшли з Договору по ракетах, показали, що Росія не та країна, яка має якесь право домовлятися з ними. Вона їм не рівня з багатьох причин. І зробили це американці досить холоднокровно, спокійно. Кремлівська пропаганда і деякі західні експерти, які їй підіграють, намагалися турбуватися, що ось американцям не потрібно було цього робити, адже тепер у Путіна розв'язані руки. Але це повна нісенітниця ", - підсумував Кушнар.

Читайте також: Саудівська Аравія заявила про готовність розробляти ядерну зброю

 

Print Friendly, PDF & Email