Великі підприємства відрізняються тим, що мають габаритні приміщення. В холодну пору року їх необхідно обігрівати. З таким об’ємом звичайні системи не справляться, потрібні спеціальні. Основним елементом в забезпеченні нормального опалення являються твердопаливні котли vodolex.com.ua/ru/tverdotoplivnye-kotly/promyshlennye-kotly промислового типу.

Чому підприємства обирають твердопаливні котли?

Особливе місце серед опалювальних агрегатів займають котли на твердому паливі. В останні роки газ значно здорожчав, тому знову стали актуальними альтернативні джерела енергії. Сучасні моделі твердопаливних котлів не тільки дуже потужні, але й високотехнологічні. Аналізуючи ефективність опалювальних пристроїв, крім потужності, звертати увагу потрібно і на економічність, безпеку застосування. Подібні котли можна придбати в компанії vodolex.com.ua.

Будь-яка система опалення, що встановлюється на підприємстві являє собою складний комплекс з різного роду устаткування. Промисловий твердопаливний котел визнано одним із самих ефективних способів обігріву великої площі, особливо якщо є можливість забезпечувати дешевим паливом. Вид палива залежить від регіону і можливостей підприємства.

Сучасні котли можуть працювати не тільки на вугіллі чи дровах. Підійдуть торф’яні брикети, різні відходи від деревообробки чи паперового виробництва, які значно дешевші, та можуть створювати необхідну температуру. Встановлення кількох потужних котлів, які працюють на твердому паливі — повністю вирішує питання опалення в холодну пору року. Встановленням і запуском опалювальної системи займаються виключно спеціалісти.

В чому переваги?

Основна перевага твердопаливного котла промислового типу — це значна економія газу. В наш час, опалювати великі приміщення газом — не вигідно, а системи на твердому паливі дозволяють заощаджувати кошти в 2-3 рази. До того ж, таким чином, економляться і природні ресурси, зокрема газ. Додатково до переваг промислових котлів на твердому паливі можна віднести:

  • широкі можливості та простота в обслуговуванні;
  • швидке повернення вкладених коштів та висока рентабельність;
  • універсальність;
  • зносостійкість устаткування.

Твердопаливні котли виготовляються з якісних матеріалів, тому в них довгий строк експлуатації. Деякі моделі можуть працювати до 15 років без оновлення і ремонтних робіт, з умовою дотримання правил користування. Для промислових підприємств такий варіант може стати доброю альтернативою газовому опаленню.

Print Friendly, PDF & Email