Московське видання «Комерсантъ» стверджує, що попри протистояння Росії і України на всіх міжнародних майданчиках, між президентами Володимиром Путіним і Петром Порошенко тривають контакти. За інформацією яке видання отримало з низки джерел у Києві та Москві, з початку року президенти розмовляли телефоном чотири рази.

«Комерсантъ» називає дати двох таких розмов – 11 лютого, на наступний день після візиту в Москву президента Словенії Борута Пахора, та 21 лютого. Останній контакт відбувся за ініціативи української сторони і тривав близько 20 хвилин.

Ці комунікації, повідомляє «Комерсант» зі зрозумілих причин не афішуються: якщо про них будуть регулярно повідомляти, критики українського президента в радикальному таборі отримають черговий привід звинуватити його в «змові з агресором за спиною народу».

Одним з питань, з яких у Москви і Києва зберігаються розбіжності, залишається питання врегулювання ситуації в Донбасі.

Нагадаємо, що ситуація в регіоні в черговий раз загострилася через залізничну блокаду сполучення між Україною та самопроголошеними республіками ОРДЛО та рішення керівництва сепаратистів націоналізувати підприємства української юрисдикції, що діють на непідконтрольній Україні території.

Print Friendly, PDF & Email